Casier

FIVE HOLDING - MAGAZIN BRICK 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- minim studii medii.
- cunostinte de operare PC
- comunicativ, orientat catre client, cu stapanire de sine.
- adaptabil la situatii noi
- experienta in domeniu constituie avantaj

Descrierea jobului

- scanarea produselor ce urmeaza a fi cumparate de catre clienti
- intocmirea facturii pentru produsele cumparate de catre clienti
- incasarea banilor numerar sau card de la clienti
- efectuarea stornarilor conform legislatiei in vigoare si Regulamentului Intern

Programul de lucru este: 8:00 -20:00 sau 08.00 - 19.00 o zi cu o zi libera.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.