Publicat 09 Sep 2020 | Reactualizat 16 Sep 2020 | Expiră 09 Oct 2020

Casier

1 post
Casier

La Peek & Cloppenburg combinăm o mullime de lucrud fntr•un fel in care probabll nu văţi fi aşteptat fn mod obişnuă nu suntem doar comerciank de arlicole de modă, ă execurăm noi insine toate lucările necesare, Incepănd de la designul şi produăia mfircilor noastre propdi, pănă la prezentarea produselor. tn cele peste 140 de magazine, precum şi in sediiie centrale ale cămpaniei noastre de la Dfisseldorf şi din Viena, peste 16.000 de angajaţi din cele mai diverse specialităk Işi demonstrează zilnic capadtatea profesională pentru a deservi clienki din 151ări. De aceea la noi vă aşteaptă o experienjă deosebiă, alături de noi provocări personale.

RESPONSABILITATI
• Gestionarea corectă a casei de marcat şi a incasărilor
• Oferirea servicillor noastre către dienji
• Verificarea bonudlor emise de casa de marcat şi suport la predarea mărfii
• Prelucrarea rezervărilor, retururilor şi a reclamatilor
• Colaborarea cu echipa de vănzări

COMPETENTE
• Putenică orientare către clienţi şi servicii
• Bună capacitate de gestionare a informatilor de natură numerică şi cunoştinje de operare casei de marcat şi a plătilor
• Pregăirea anterioară Tn comerj sau servicii constituie un avantaj
• Angajament, capacitate de lucru in echipă şi atitudine pozitivă

CEEA CE OFERIM

	Un mediu profesional dinamic, marcat de orientarea către lucrul in echipă şi răspunderea proprie
	Siguranţa unei intreprinderi de familie, cu traditie
	Planificare intlividuală a carierei
	Posibililăti variate de dezvoltare
	Reducerea angajaţilor in magzinele P&C
	Compania sponsorizează asigurarea de sănătate

LOCATIE Băneass Shopping City, Bucureşti•Ploiesti 42D / Sector 1, 013696 Bucureştli FORMĂ DE LUCRU normă intreagă/partială PERSOANĂ DE CONTACT General Sales Manager 1 CONTACT hs472@peek-cloppenburg.ro
Casier  -  Peek & Cloppenburg

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles