Publicat 23 Sep 2019 | Reactualizat 23 Oct 2019 | Expiră 24 Oct 2019

Casier

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce iti oferim:

• Posibilitati reale de avansare si crestere profesionala
• Flexibilitatea programului
• Tichete de masa
• Bonusuri
• Discount la produsele din magazin

Am aprecia la tine:

• Atitudinea entuziasta si zambetul
• Flexibilitatea si disponibilitatea de a lucra in ture si in zilele de week-end
• Capacitatea de a interactiona cu usurinta cu clientii

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci:

• Sa promovezi si sa vinzi produsele companiei
• Sa asiguri un proces de incasare corect
• Sa pastrezi o imagine comerciala a magazinului
• Sa devii un specialist in produse de incaltaminte si accesorii

Grupul CCC opereaza peste 1100 de magazine la nivel international, cu o suprafata de vanzare de peste 600.000 m cu prezenta in peste 22 de tari din Europa si nu numai. Grupul detine propria fabrica pentru incaltaminte de piele, cu peste 14.000 de angajati si vinde anual 50 de milioane de perechi de pantofi. Este un magazin multibrand, cu cele mai ample colectii de pantofi si genti in tendinte, la preturi accesibile.

Cele mai importante brand-uri in magazinele CCC: Lasocki, Jenny Fairy, Clara Barson, Cesare Cave,Gino Lanetti, Nelli Blu, Nylon Red

Expirat
Casier  -  CCC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles