Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 30 Iun 2019

Casier

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:

- Experienta in mânuirea banilor, lei si valuta;
- Cerinte minime de studii: absolvent/a de liceu;
- Orientare spre clienti;
- Seriozitate, responsabilitate, acuratete si operativitate;
- Atentie la detalii
- Un certificat de pregatire profesionala ( initiala si/sau continua) in domeniul distributiei de asigurari reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Persoana vizata va mânui numerar in lei si valuta, efectuand tranzactiile de depunere/ retragere bani, solicitate de catre clienti.

Parte a ALPHA BANK Group, cel mai important grup financiar privat din Grecia, ALPHA BANK ROMANIA
a fost prima banca straina intrata pe piata romaneasca dupa 1989. Astazi, ALPHA BANK ROMANIA
este una dintre cele mai importante institutii din sistemul bancar romanesc. ALPHA BANK ROMANIA
ofera clientilor sai solutii inteligente si flexibile in scopul satisfacerii intr-o maniera prompta si individualizata
a solicitarilor acestora.

Casier  -  ALPHA BANK ROMANIA