Publicat 05 Ian 2015 | Expiră 06 Feb 2015

Casier/Vanzator Mezeluri/Receptioner Cugir, Amara, Odobesti, Onesti, Pitesti

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice si amabile, orientate catre munca in relatie directa cu clientii.

In comertul alimentar, rezistenta la efort fizic si disponibilitatea pentru lucrul în 2 schimburi, sunt esentiale.

Asteptam candidati interesati de un post cu norma intreaga, sau jumatate de norma.

Experienţa în comerţ nu e este necesara! Va oferim noi training profesional!

Descrierea jobului

- scanează produsele cumpărate de clienţi şi încasează contravaloarea lor
- completează rafturile cu marfă şi face rotaţia la raft a produselor
- participă la inventarele periodice
- răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire;
- asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor.

Avand cea mai agresiva expansiune, in ultimii ani, compania PROFI ROM FOOD a fost recunoscuta drept unul dintre cele mai active lanturi de retail modern din Romania. In anul 2013 au fost deschise 63 magazine, in anul 2014 au fost deschise 70 de magazine; iar planurile de dezvoltare pentru 2015 prevad extinderea retelei cu cel putin 80 de noi unitati.

Cu peste 6500 de angajati la sfarsitul lui 2014, si peste 8000 de angajati previzionati la finele anului 2015, PROFI este unul dintre angajatorii de top din Romania.

Echipa de profesionisti PROFI cauta noi membri orientati catre dezvoltare profesionala intr-un mediu competitiv.

Expirat
Casier/Vanzator Mezeluri/Receptioner Cugir, Amara, Odobesti, Onesti, Pitesti  -  PROFI ROM FOOD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles