Casier / Vanzator / Lucrator comercial

Senneville 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare si prezentare;
  • Simtul raspunderii;
  • Flexibilitate;
  • Spirit de echipa;
  • Dezvoltarea relatiilor cu clientii deja existenti si atragerea de noi clienti;

Posturile de reprezentant vanzari sunt disponibile in locatiile Senneville Calea Aradului si Senneville Kaufland Martirilor.

Descrierea jobului

Principalele activitati:
  • Prezinta si vinde produsele expuse in locatie;
  • Receptioneaza produsele conform avizelor;
  • Pregateste si impacheteaza produsele pe care le vinde clientilor;
  • Aranjeaza produsele pe rafturi, fara deteriorarea acestora;
  • Verifica periodic stocurile din magazin;
  • Cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre ele;

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut;
  • Echipa tanara in formare;
  • Training personal atat in materie de produs cat si pentru imbunatatirea performantelor in vanzare;
  • Sistem atractiv de bonusare si fidelizare in functie de performante;
  • Posibilitati multiple de promovare in perioade scurte de timp;
  • Flexibilitate a programului;

Senneville ți se prezintă după mai bine de 20 de ani de activitate. Din 1993 și până astăzi, am trecut de la o afacere clasică de familie la o înfățișare spectaculoasă și produse pe măsură! Cum? Prin retehnologizare și rebranding. Senneville dezvoltă cu succes conceptul premium-accesibil, alături de sub-brandul Senneville Events, și oferă unui segment extins de public produse de panificație, patiserie și cofetărie la standarde ridicate.

În Timișoara suntem Senneville x 7: locațiile noastre amplasate strategic și amenajate modern sunt vizitate în fiecare zi de iubitorii de bunătăți.

Suntem încântați că îi putem număra printre clienții noștri pe distinșii membri ai Casei Regale a României. Avem onoarea de a livra constant produse de panificație, patiserie și cofetărie atât la vizitele Familiei Regale în Timișoara, cât și la reședința din Săvârșin și la evenimente speciale.

Publicat 3 Oct. 2022 Expiră 2 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.