Casier / Vanzator / Lucrator comercial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- orientare si deschidere catre client;
- responsabilitate si seriozitate;
- dinamism si spirit de initiativa;
- flexibilitate si spirit de echipa;
- min.10 clase terminate;
- experienta anterioara in comert este un avantaj

Descrierea jobului

- mentinerea unei relatii cu clientii bazata pe amabilitate si promptitudine;
- oferirea de suport colegilor, atunci cand este necesar (punem foarte mare accent pe polivalenta activitatii);
- aprovizioneaza standurilor cu toate produsele necesare, verificand termenul de valabilitate al fiecarui produs;
- gestionarea corespunzatoare a activitatii de la casa de marcat;
- amenajarea spatiului din vitrina/raion alocat prezentarii produselor (mezeluri si panificatie) - pentru postul de vanzator;
- participarea la activitatea de inventar a magazinului.

Descrierea companiei

APT Resources & Services SRL

Cu o prezență de peste 25 de ani pe piața românească de resurse umane, grupul de firme APT este prezent în avangarda primilor cinci furnizori de servicii complexe de HR din România.

Ca o confirmare a performantei noastre in domeniul resurselor umane, din vara 2017 am devenit parte a grupului PROHUMAN, unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de resurse umane din zona Balcanilor.

Strategia Grupului APT se concentrează pe dezvoltarea proactivă a pieței muncii, pentru care identifică, pregătește și oferă specialiști competenți, absolvenți sau studenți cu potențial. Noi aducem omul potrivit la locul potrivit. Cu un palmares de peste 15.000 de angajări, acoperim cele mai căutate domenii, cu focus pe BPO, finanțe-bănci, IT&C, inginerie, retail, auto-motive.

Adresa: str. Clucerului 82B2, sector 1 Bucuresti; email: office@apt.ro; phone: +40 21 222 13 03

Autorizație de muncă temporară: seria B nr.0000012/11.11.2015 înregistrată în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară la poziția 7

Autorizație de prelucrare date cu caracter personal :18638

APT se angajează să vă protejeze datelele dumneavoastră cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de către APT puteti gasi pe www.apt.ro.

Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos