Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 08 Aug 2007 | Expiră 10 Aug 2007

CASIER sucursala Oradea

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte generale
• Cunostinte aprofundate de MS Office
• Abilitate de a lucra cu cifre si numerar
• Cunostinte de limba engleza cel putin nivel mediu
• Experienta in activitatea de casierie
• Experienta de lucru in banca de cel putin 6 luni reprezinta un avantaj
Abilitati personale
• Abilitati de comunicare interpersonala
• Orientare catre client
• Capacitate de a lucra bine in echipa
• Rezistenta la stres
Studii
• Preferabil diploma universitara sau student in domeniul economic

Descrierea jobului

• Furnizarea serviciilor in domeniul operatiunilor cu numerar pentru clientii bancii
• Deservire clienti (persoane fizice si companii): depuneri si retrageri numerar – lei si valuta
• Procesare tranzactii in sistemul informatic al bancii

Vor fi contactati doar candidatii care se califica pentru aceasta pozitie.

ABN AMRO Bank este una dintre cele mai importante institutii financiare mondiale, si-a inceput activitatea in 1824 si opereaza acum in peste 65 de tari.

Expirat
CASIER sucursala Oradea  -  ABN AMRO Bank Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles