Casier-Sibiu

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane angajeaza CASIER in Sibiu.

Responsibilities:

Incaseaza bani si/sau tichete respectand legislatia in vigoare si procedurile interne ale departamentului contabilitate.

Elibereaza conform legislatiei in vigoare bonuri, documente justificative privind produsele eliberate consumatorului si va inregistra pe casa de marcat preturile corecte, cantitati si denumirea produselor vandute.

Intocmeste documentele necesare evidentei incasarilor si elibereaza catre Departamentul Contabilitate documentele aferente incasarilor si situatia zilnica a vanzarilor respectand procedurile interne.

Informeaza seful direct de orice neregula, neconformitate gasita la produsele puse in vanzare, sesizari din partea consumatorilor, disfunctionalitati ale casei de marcat.

Participa in fiecare zi la alimentarea vitrinelor frigorifice, a liniilor de servire si a spatiilor cu produse destinate vanzarii.

Participa alaturi de echipa, la sfarsitul programului la curatenia aferenta spatuilui in care isi desfasoara activitatea sau in functie de caz acolo unde Unit Managerul ii indica.

Adopta permanent o atitudine corecta, amabila,comerciala in fata consumatorilor.

Este interzisa folosirea in interes propriu sau fara consimtamantul sefului direct a banilor sau a tichetelor din casa.

Program de lucru: 3 schimburi;

Salariu 3760 BRUT+ tichete de masa;

Decont transport 120 RON/luna.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic 0722370442.

Candidate Profile:

Cunostinte minime de operare calculator;

  Experienta pe un post similar;

 Seriozitate, responsabilitate, flexibilitate;

 Spirit de echipa.

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos