de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2006 | Reactualizat 26 Nov 2006 | Expiră 16 Dec 2006

Casier sef

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- cunostinte comerciale foarte bune;
- experienta in domeniu constituie un avantaj;
- persoana dinamica, cu abilitati de comunicare;
- persoana organizata, cu capacitate de lucru sub presiune;
- abilitati de lucru cu bani sau alte valori;
- cunostinte PC - Word, Excel;
- disponibilitate pentru program prelungit si lucrul in ture;

Descrierea jobului

- gestioneaza intrarile si iesirile de monetar si alte valori in / din casieria magazinului;
- coordoneaza casierii si tine legatura cu transportatorii de valori ai bancilor;
- participa la inventare si pregateste magazinul pentru inventare;
- aplica procedurile comerciale existente si urmareste respectarea acestora de catre angajatii magazinelor;
- organizeaza activitatea de curatenie a magazinului si anexelor, colectarea carucioarelor in locul special amenajat;
- instruieste angajatii din magazin;
- asigura repartizarea optima a sarcinilor intre subordonati;
- stabileste sarcinile casierilor dupa parasirea casei de marcat;
- raspunde cu amabilitate si profesionalism solicitarilor / intrebarilor clientilor;
- la solicitarea clientilor, emite facturi pentru produsele cumparate, in conformitate cu reglementarile legale.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv;
- Lucrul intr-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite.

Manpower este unul din liderii mondiali in domeniul recrutarii, selectiei si plasarii de forta de munca, avand o experienta de peste 55 de ani si operand in 72 de tari, prin intermediul a 4200 de agentii.
Ca principal furnizor mondial de servicii in domeniul resurselor umane, Manpower ofera solutii de angajare, evaluare, selectie, recrutare si plasare de forta de munca in toate sectoarele de activitate. (www.manpower.com)

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Bdul Grivitei Nr.42 Brasov
Fax: 0268.428.850, E-mail:
brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.

Expirat
Casier sef  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles