Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Casier - Sectorul 1

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte limba engleza la nivel mediu;
- Capacitatea de a lucra cu oameni si valori materiale;
- Orientare si deschidere catre client;
- Foarte bune abilitati de comunicare si invatare rapida, adaptabilitate;
- Persoana entuziasta, organizata, dinamica;
- Spirit analitic, atentie la detalii;
- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

- Preia comenzile loco, inregistrandu-le in sistem si procesandu-le conform procedurilor;
- Interactioneaza direct cu potentialii clienti, prezentand produsele;
- Cunoaste si ofera detalii clientilor privind toate preparatele din meniu (le identifica dupa aspect si le descrie);
- Cunoaste si ofera detalii clientilor despre promotiile in vigoare;
- Emite bonul fiscal pentru produsele achizitionate de client si incaseaza contravaloarea acestora;
- Intocmeste situatia centralizatoare a veniturilor zilnice incasate la sfarsitul programului;
- Completeaza situatia incasarilor zilnice, raport Z.

Beneficii:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Training de specialitate;
- Transport asigurat lucratorilor din tura de noapte (restaurantul de inchide la ora 23:00);
- Salariu fix, mariri de salariu, alte beneficii;
- Posibilitati de promovare in cadrul companiei.

Daca sunteti motivat pentru post, trimiteti va rog CV-ul la adresa de e-mail resurse.umane@wuxing.ro.

Aparut pe piata romaneasca in 1999, Wu Xing este in prezent cel mai cunoscut brand de mancare chinezeasca, conform studiilor de cercetare online.

Dupa 17 ani de dezvoltare exclusiv in zona de livrari la domiciliu, Wu Xing are acum o retea de restaurante in Bucuresti si continua sa fie numarul 1 pe segmentul de livrari la domiciliu.

Motto-ul Wu Xing: “Livram momente delicioase”.

Valorile care ne caracterizeaza si in care credem sunt: Oamenii, Calitatea in tot ceea ce facem, Excelenta, Transparenta, Flexibilitatea, Echilibrul, Sustenabilitatea mediului social şi a businessului.

Expirat
Casier - Sectorul 1  -  Wu XING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles