Casier Promenada Floreasca

SC Assist Expert SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

a. minime cunostiinte de operare PC
b. orientare catre client (comunicare, rabdare, atentie distributiva, atitudine pozitiva, bune abilitati de ascultare, angajament fata de calitate, amabilitate in relatiile cu clientii)

Descrierea jobului

Program de lucru flexibil

a. responsabil pentru operarea statiei manuale de plata
b. responsabil pentru incasarea contravalorii serviciilor specifice zonei de parcare si emiterea chitantelor corespunzatoare
c. responsabil pentru generarea rapoartelor de activitate, zilnice
d. membru in echipa de colectare a numerarului din statiile automate de plata
e. responsabil pentru rezolvarea solicitarilor din partea clientilor, primite direct sau prin sistemul de comunicatii VOIP

Descrierea companiei

Operator zone de parcare.
Publicat 12 Sept. 2022 Expiră 12 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.