Casier / Preparator sucuri / salate NATURO ®

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2000 - 2600 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hai in echipa NATURO ®

Te pasionează un stil de viață sănătos ? Așteptăm vești de la tine. Căutăm o persoană responsabilă, serioasă, sociabilă, punctuală și care vrea să învețe lucruri noi. Deci experiența nu este necesară, dar zâmbetul să fie mereu pe buze este obligatoriu :)

Atenția la detalii și îndemânare sunt un bonus.

Avem nevoie de tine în locația Naturo ® Healthy Food pe Nicolae Bălcescu 7, vis-a-vis de Împăratul Romanilor Sibiu.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci?
- Prepararea sucurilor, smoothieuri și / sau salatelor conform unor rețete simple
- Menținerea spațiului de lucru curat
- Sprijin pentru restul echipei și cu siguranță acest sprijin se va întoarce și la tine
- Interacțiune deschisă cu clienții cu scopul de a-i informa, învăța lucruri noi și a oferi o experiență faină
- Vânzare și încasare

Ce oferim noi:
- Vei face parte din echipa unui brand vizionar în plină dezvoltare și vei avea șansa să înveți multe lucruri noi
- Vei fi înconjurat/ă de un concept de viață sănătos care te va încuraja să îți menții propria sănătate și să îți diversifici cunoștințele în domeniu
- Vei primi sprijin și suport pentru orice problemă fie ea și una personală
- Postul nu necesită experiență se oferă training / școlarizare în perioadă plătită
- Reducere 20% la produsele Naturo Juice® (salate, supe, sucuri)
- Pachet salarial atractiv
- Bonus pentru ziua de naștere, Crăciun, Paște, 8 martie
- Tichete de masă 20 lei / zi lucrătoare - aprox 400 lei / lună
- Posibilitate de mărire a salariului în funcție de performanțe și gradul de implicare
- Oferim posibilitatea de a lucra Part-time (6h)
- Posibilitatea de a deconta transportul
- Posibilitatea de a deconta abonamentul la o activitate sportivă (sală fitness, înot, tenis sau orice altceva te pasionează)
- Abonament clinică privată

BONUS: protocol pentru supe, salate, sucuri, cafea din partea noastră în timpul programului.

Naturo Juice® este o companie românească, de manufactură, ce produce artizanal sucuri sănătose, doar din fructe și legume. Ne-am dorit încă de la bun început să putem oferi și altora sucurile proaspete, smoothie-urile pline ochi de fructe și micile deserturi raw, așa cum le făceam noi acasă. Doar fructe și o misiune foarte sinceră se află în spatele acestui business de familie: dacă noi nu l-am bea sau consuma, atunci nu vrem să-l vindem nici altora.

Misiunea Naturo Juice®
îți oferim un stil de viață, o gustare sănătoasă și produse bune-pentru-tine! Sănătate din natură în fiecare picătură®.

Mai multe despre cine suntem și ce facem:

Naturo Juice®, NATURO ® și Sănătate din natură în fiecare picătură® sunt mărci înregistrate. Toate drepturile rezervate.

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos