Casier / Preparator / Ajutor Bucatar / Pizzer / Manager

SC RERUM FOOD SRL - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam persoane responsabile;
Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
Buna cunoastere si aplicare a procedurilor de calitate in servire;
Bune abilitati de planificare, organizare,capacitate de concentrare a atentiei, distributivitatea atentiei;
Orientare catre client.

Descrierea jobului

Ne mărim echipa din BUCUREȘTI (Mega Mall, Cora Pantelimon, Centrul Comercial Orhideea, Kaufland Vitan), Ilfov(Balotesti), CONSTANTA ( Carrefour TOM si Dedeman Tom)și angajăm personal pentru următoarele posturi disponibile:

-Casier
-Preparator
-Tăietor carne rotisată
-Bucătar
-Ajutor bucătar
-Brutar / Pizzer
-Manager restaurant

Program 2 zile lucrătoare cu 2 zile libere.

PACHET BENEFICII:
Salariu atractiv;
Bonuri de masă;
Posibilitate cazare pentru angajatii din afara localitatii;
Un sistem de premiere în funcție de implicare și performanțe individuale;
Oportunități reale de promovare în cadrul companiei.

Cu sau fără experiență, noi îți oferim un sistem în care vei fi pregătit și susținut de către echipă.

Restaurantul SPARTAN este prezent in Romania din 2012 si are parte de o dezvoltare continua, in prezent fiind peste 65 de locatii in tara. Specialitatile Spartan sunt inspirate din bucataria greceasca, insa modul de preparare este unul propriu, cu o combinatie unica de gusturi.
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos