Publicat 10 Apr 2019 | Reactualizat 08 Mai 2019 | Expiră 11 Mai 2019

CASIER- Penny INEU/SANTANA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
Absolvent de studii medii;
Persoană energică, amabilă, cu gândire pozitivă;
Rezistență la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate în procesul de deservire al clientilor;
Experiență în domeniul comercializării cu amănuntul a produselor alimentare;
Experiența într-un post similar în magazine specializate;
Capacitate foarte bună de comunicare, atenție distributivă, capacitate rapidă de decizie.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
Raspunde de implementarea standardelor de siguranță si securitate a produselor;
Asigura gestiunea corectă și complete a numerarului și a produselor la casa de marcat;
Cunoaște sortimentația de produse comercializate în cadrul magazinului.

BENEFICII:
Asigurare medicală privată;
Tichete de masă;
Tichete cadou cu ocazia sărbatorilor de Paște si Crăciun;
Zile suplimentare pentru concediu de odihnă;
Bonus de loialitate;
Bonus recomandare;
Bonus performantă;
Training pentru dezvoltare profesională;
Posibilități de învățare și dezvoltare în cadrul companiei.

Pentru mai multe informatii legate de procesarea datelor personale, va rugam sa accesati pagina de web penny.ro - "Politica de confidentialitate".

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.La ora actuală grupul REWE este reprezentat în 19 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 50 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 330.000.
Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând aproximativ 4000 de angajaţi.
Prin magazinele noastre Penny Market oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare.

Expirat
CASIER- Penny INEU/SANTANA  -  Rewe Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles