Publicat 06 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Casier Pariuri Sportive

1 post

Candidatul ideal

Esti in cautarea unui loc de munca? Iti doresti independenta financiara, program flexibil si sa faci parte dintr-o echipa care sa te ajute sa te dezvolti din punct de vedere profesional?
Noi suntem ceea ce cauti.

Aplica si vino sa ne cunoastem!

Cum arata candidatul ideal?
Persoana tanara, dinamica, cu abilitati de lucru in echipa si de calcul matematic care sa aiba disponibilitate de a lucra in ture. Experienta in domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitatile noului nostru coleg vor fi:

  • Informarea clientilor in legatura cu serviciile oferite, regulamentul de joc, promotiile aflate in desfasurare;
  • Efectuarea platilor catre clienti si tinerea evidentei acestora;
  • Emiterea tichetelor de pariere in sistemul informatic al companiei;
  • Incasarea si gestionarea numerarului pentru vanzarea serviciilor/produselor oferite de companie;
  • Intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile si tinerea evidentei operatiunilor de incasari;
  • Crearea unui mediu agreabil pentru clienti si asigurarea unei bune functionari a echipamentelor.

Oferim:

- Salariu competitiv;
- Tichete de masa;
- Training specializat;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Loc de munca stabil;
- Echipa tanara, ambitioasa, orientate spre atingerea rezultatelor;
- Program de lucru flexibil;
- Contract de munca pentru perioada nedeterminata;

With an international experience of 20 years, WINBET became shortly the most successful chain of gaming clubs in Eastern and Central Europe. We are present in Bulgaria, Serbia, Croatia, Georgia, Belarus, Tanzania and Romania.

Winbet represents a chain of 7 gaming halls in Romania, the most recent of them opened in 2018. Present in Romania since 2007, Winbet is one of the most prestigeous gaming halls on the market.

Casier Pariuri Sportive  -  SC NIKO GROUP COM S.R.L.