Casier magazin-salariu 2800 lei net

SMART ELY MARCK 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari poate constitui un avantaj,dar nu este o conditie obligatorie.

Descrierea jobului

  • Relatia directa cu clientii magazinului
  • Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor oferite de magazin
  • Consiliera clientilor cu sfaturi si recomandari
  • Atitudine activa in vanzari si promptitudine in servire
  • Respectarea si mentinerea standardelor si procedurilor de lucru
  • Gestionarea stocului de marfa

Beneficii:
  • Bonus din vanzari
  • Bonuri de masa
  • Decont transport
  • Decont parcare
  • Angajarea cu norma intreaga pe perioada nedeterminata
  • Beneficii salariale corecte si motivante
  • Training oferit de companie
  • Locatie Aeroportul Timisoara

SMART ELY MARCK este partener in Timisoara al Lagardere Travel Retail Romania, o companie lider mondial in travel retail,cu o experienta de peste 20 de ani pe piata romaneasca, Lagardère Travel Retail este un jucator activ in zona de retail si foodservice.

Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.