Publicat 25 Ian 2016 | Expiră 26 Feb 2016

Casier / Lucrator comercial

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- consiliaza clientul recomandand produsele potrivite in functie de nevoile acestuia;
- adopta o atitudine pozitiva, deschisa, orientata catre client, in vederea atingerii obiectivului de vanzari;
-mentine curatenia si ordinea la raft;
- realizează operaţiuni de casă: încasează sumele achitate de clienţi;
- întocmeşte facturi

Descrierea jobului

Cerinte
- minim diploma de bacalaureat
- persoana deschisa, optimista
- foarte bune abilitati de comunicare si interrelationare
- abilitati de lucru in echipa
- simt estetic, creativitate, bun gust
-experienta in vanzari constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)
- mediu de lucru placut
- echipa tanara
- salariu motivant

DeFacto este unul dintre liderii de piata in industria textila din Turcia cu o experienta de peste 35 ani. DeFacto Romania este deschis din 2006 si ofera o gama larga de produse atat pentru barbat, cat si pentru dama, la o calitate ireprosabila si in trend cu moda. DeFacto se adapteaza stilului casual,office sau sport.

Expirat
Casier / Lucrator comercial  -  Lorex S.R.L.