Casier/ Lucrator comercial

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Adecco Romania, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza Lucrator comercial pentru unul dintre colaboratorii sai, un important brand de magazine alimentare aflat in continua expansiune, cu sediul in Cluj-Napoca.

Candidatul ideal detine:
- Studii medii;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Orientare spre rezolvare de probleme;
- Initiativa si implicare in activitate.

Responsabilitati:
- Preluarea marfurilor pe baza documentelor de insotire;
- Aranjarea produselor la raft conform planului de mercantizare;
- Oferirea de informatii clientilor privind produsele comercializate;
- Pariciparea la inventarele periodice;
- Scanarea produselor si incasarea contravalorii acestora.

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa: 20 lei/ zi;
- Bonus de prezenta;
- Card de reducere pentru cumparaturi din magazin.
Vacancy Status

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos