CASIER / LUCRATOR COMERCIAL SUPERMARKET BRASOV

SC SENIC COM SRL - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

In curand deschidem al doilea magazin Senic situat in Brasov, strada Spicului nr 1, zona Bartolomeu si avem nevoie de casieri/lucratori comerciali .Cautam persoane serioase,muncitoare si cu experienta in domeniu.

Dacă dorești să activezi pe postul de CASIER/ LUCRĂTOR COMERCIAL, ar trebui să ai:
-orientare și deschidere către client;
-responsabilitate, seriozitate și implicare;
-dinamism și spirit de echipă

Descrierea jobului

Responsabilități CASIER/ LUCRĂTOR COMERCIAL:
Scanarea produselor la casa de marcat și lucrul cu numerar/card/bonuri de masă;
Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;
Asigurarea permanentă a produselor la raft și vitrine și verificarea termenelor de valabilitate;
Păstrarea și efectuarea curățeniei (obligatorie în sectorul alimentar)

Oferim:
Contract de muncă cu normă întreagă, perioadă nedeterminată;
Loc de muncă stabil;
Condiții de muncă plăcute;

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 25 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos