Casier / Front Desk Officer - locatie Bragadiru

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii medii/superioare;
- Experienta pe un post similar
- Abilitati de operare in programele Microsoft Office;
- Spirit analitic, atentie la detalii;
- Proactivitate, capacitate de autoorganizare;
- Viteză de reactie, abilitati de comunicare;
- Responsabilitate, constiinciozitate, capacitate de respectare a termenelor.

Descrierea jobului

- Preia si gestioaza corespondenta sosita pe adresa firmei (plicuri, faxuri, oferte, etc.);
- Realizeaza decontarea zilnica a curierilor
- Emite facturile catre clienti
- Emite bonurile fiscale cu ajutorul casei de marcat
- Raspunde de corecta utilizare a casei de marcat, cu respectarea legislatiei financiar – contabile
- Intocmeste zilnic Registrul de casa
- Transmite zilnic in contabilitate Registrul de casa, pentru inregistrarea contabila
- Raspunde de depunerea integrala a numerarului in contul unitatii
- Intocmeste diverse situatii ref la activitatea desfasurata

Dynamic Parcel Distribution, parte a Grupului La Poste, este lider european in curieratul international rutier, avand o experienta de peste 40 de ani in acest domeniu.

In Romania, compania reprezinta unul dintre principalii furnizori de servicii de coletarie si prima companie care a oferit serviciul de livrare “same day” in Bucuresti.

Promovam un set de valori precum: Siguranta si eficienta ridicata a serviciilor, Transparenta in comunicarea cu clientii, angajatii, colaboratorii si partenerii nostri, Inovatia, cautand sa ne perfectionam si autodepasim continuu.

Aratam Respect, apreciere si consideratie fata de clienti, colaboratori si parteneri si facem totul cu Pasiune, entuziasm si energie.

Pentru a va informa cu privire la modul in care DYNAMIC PARCEL DISTRIBUTION S.A. prelucreaza datele dumneavoastra cu caracter personal va invitam sa accesati linkul urmator:
Publicat 24 sept. 2021 Expiră 24 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos