CASIER depozit Afumati

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-experienta ca vanzator / casier in magazine reprezinta un avantaj;
-cunostinte de baza de operare calculator;
-spirit de echipa, orientare catre client;
-personalitate placuta;
-bune abilitati de comunicare si relationare;
-spirit organizatoric;

Descrierea jobului

- scanarea, facturarea si incasarea contravalorii produselor,
- intocmirea documentelor contabile in conformitate cu procedurile interne si prevederile legislative –monetar, , DPL, DPI, etc
- Emiterea chitantelor fiscale pentru facturile primite
- Verificare si completare borderourilor
- vei întreţine ordinea si curăţenia la locul de munca
- vei asigura o imagine plăcută a magazinului.

Se ofera:
- pachet salarial + tichete de masa

Program : luni – 09:00 – 18:30
vineri - 9:00 – 17:30

În 1998 am făcut primii paşi în domeniul vânzării de pardoseli şi acoperitoare de sol. Am urmărit mereu să oferim confort clienţilor si colaboratorilor sub forma celor mai bune tipuri de mochetă, linoleum, covor PVC şi covoare, adaptate la trendurile pieţei şi la valorile companiei: profesionalism, promptitudine, progres.

Cu o experienţă de peste 18 ani pe piaţa din Romania, Pro Confort a strâns un portofoliu de peste 1000 de proiecte finalizate, dintre care Atra Doftana, Genpact Romania, Intact Media Group, Romexpo, Hotel Traube si Binderbubi Medias, Hotel Afrodita Venus, s.a.m.d.

Publicat 30 sept. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos