Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 29 Ian 2019

Casier-Departament Financiar-Contabilitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
-minimstudii medii,
-dinamic,
-experienta in contabilitate minim 3 ani,
-cunostinte operare PC (Word, Excel), soft de contabilitate,
-cunostinte legislatie fiscala,
-persoana organizata, responsabila,
-abilitati de comunicare,
-capacitate de lucru in conditii de activitate intensa,

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Acest post este pentru punctul de lucru al firmei situat in judetul Ilfov, Soseaua de centura Bucuresti, zona PORSCHE VEST

Responsabilitati:

-incaseaza sumele de bani de la clienti si de la agentii de vanzari;
-intocmeste corect si la zi chitantele pentru sumele incasate de la clienti la vanzarea cu plata pe loc, conform facturilor intocmite;
-intocmeste zilnic Registrul de casa;
-raspunde de depunerea integrala a numerarului incasat in fiecare zi la banca, in contul societatii;
-ridica zilnic de la banca Extrasul de cont si il preda in Contabilitate pentru a fi inregistrat.; Tine legatura cu banca in vederea furnizarii diferitelor documente;
-indeplineste alte atributii conexe din cadrul departamentului Financiar-Contabilitate;

Firma de import, comert si distributie produse de tip FMCG la nivel local si national

Persoanele selectate vor fi contactate.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Expirat
Casier-Departament Financiar-Contabilitate  -  Parmafood Group Distribution srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles