Casier Delivery

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2300 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Bucatarie moderna QSR cauta colegi operatori comenzi care sa ajute la marcarea bonurilor fiscale si la impachetarea pungilor. Operatorul de comenzi are unul dintre cele mai importante joburi. Acesta marcheaza comenzi, finalizeaza pungile clientilor si le preda livratorilor pentru a se incadra in timpul de livrare necesar. Dorim persoane atente la detalii, rabdatoare si care fac fata unui service de pranz aglomerat.

Descrierea jobului

- familiarizare cu platformele de livrare si tabletele acestora (Glovo, Foodpanda, Bolt Food, Takeaway, Tazz)
- familiarizare cu POS-ul intern, ERP-ul si sistemul de gestiune a comenzilor- bonuri si KDS (experienta precedenta cu Breeze, Ebriza, Freya etc. este un plus)
- marcare bonuri comanda, urmarire bonuri comanda, transmitere comenzi catre colegi prin KDS si imprimanta fiscala
- asamblare comenzi - operatorul de comenzi, ajutat de managerul de tura, ridica produsele de la cald, le pune in pungile clientilor si le inchide. Acesta are ultima verificare!
- verificare comenzi pentru a fi complete
- predare pungi catre clienti sau livratori
- incasare bani aferenti comenzilor - cu POS, cash sau Online
- registru de casa, dispozitii de plata, deschidere si inchidere zi. Responsabilitatea casieriei.

* Program de lucru: L-D, 10:00-22:00, 2 zile lucrate cu 2 zile libere, pauza de masa
* Salariu: incepand cu 2300, negociabil, in functie de experienta;
* Bonusari individuale si de echipa, pe baza de criterii transparente
* Ore suplimentare remunerate si bonusuri sarbatori
* Majorari salariale in raport cu vechimea; scheme transparente. Dorim ca angajatii sa creasca si sa evolueze pe posturile oferite
* Beneficii: mese protocol, cafea, discount produse

Cloud Kitchen este un concept nou pe piata din Romania. Suntem o bucatarie ultra-moderna, cu mai multe statii de lucru impartite fiecare pe specificul ei, si ne propunem sa livram rapid mancare sustenabila prin platformele de delivery. Dorim ca in scurt timp sa devenim sinonimi cu termenul de reliability, printr-o calitate constanta a preparatelor si o prezentare de takeaway care pune clientul pe primul loc.

Publicat 30 nov. 2021 Expiră 30 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos