Publicat 11 Feb 2017 | Reactualizat 11 Mar 2017 | Expiră 15 Mar 2017

CASIER CENTRU COMERCIAL TIMISOARA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul potrivit trebuie sa se incadreze in urmatoarele cerinte:
-studii medii
-abilitati de comunicare interpersonal
-atitudine pozitiva si orientata spre client
-implicare in activitatea desfasurata

Descrierea jobului

Candidatul va avea ca sarcini :
-asigurarea unui nivel superior de calitate al procesului de vanzare prin servirea amiabila si rapida a clientilor
-operarea casei de marcat, incasarea de numerar si tot ceea ce tine de operatiunile de incasare
-aranjarea produselor in vitrine, conform standardelor companiei

Oferta noastra :
-pachet salarial atractiv incepand de la 1500 lei net
-concediu platit
-masa asigurata
-program de training gratuit
-bonusuri de performanta
-posibilitati reale de avansare
-flexibilitate in stabilirea programului de lucru

MLS INVEST TRADING activeaza in domeniul HORECA de zece ani, operand in prezent peste zece unitati si avand un numar de peste 200 de angajati. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.

Expirat
CASIER CENTRU COMERCIAL TIMISOARA  -  MLS INVEST TRADING