Casier / Casiera Bucuresti Sector 5

dm drogerie markt 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerințe și competențe specifice:
• Minim studii medii finalizate
• Cunoștințe limbi străine - limba germană constituie avantaj
• Disponibilitate pentru deplasări
• Capacitate de a realiza obiectivele asumate aflate în aria de responsabilitate
• Capacitate de a lucra într-un mediu de lucru dinamic, în continuă schimbare

Descrierea jobului

Principale responsabilități:
• Orientare spre client - oferirea de consultanță și asistență
• Orientare spre muncă în echipă
• Adaptabilitate/Flexibilitate
• Disponibilitate pentru program de lucru flexibil și/sau prelungit
• Experiență în gestiunea mărfurilor și a încasărilor constituie un avantaj
• Întocmire facturi emise către client - la cerere
• Aprovizionare marfă la raft, conform standardului dm

Oferta noastră:
• Muncă într-o echipă dinamică
• Dezvoltare profesională și personală
• Un post sigur într-o companie prezentă în mai multe țări europene
• Program flexibil și salariu motivant
• Bonuri de masă
• Asigurare medicală privată
• Bonusuri din vânzări

Descrierea companiei

Compania noastra:
dm drogerie markt este unul dintre cele mai mari lanţuri de drogherii din Europa centrală, intrând în categoria celor mai puternice magazine de retail specializate în beauty, wellness, baby şi uz casnic cu o ofertă de peste 14.000 de produse. Corectitudinea şi încrederea ne ghidează acţiunile atât atunci când vorbim despre clienţii şi angajaţii noştri, cât şi atunci când vorbim despre partenerii noştri. Dorim să cooperăm cu aceştia pe termen lung, în mod fiabil şi corect, pentru ca ei să ne recunoască drept un partener cu care îşi pot realiza obiectivele dm.

Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 29 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.