CASIER Bucuresti si Galati

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ce ne dorim să ai:

-foarte bune abilități de comunicare, ascultare activa, lucru în echipă;
-disponibilitatea de a lucra pe un program flexibil;
-abilități matematice;
-abilități minime de influențare a vânzărilor.

Descrierea jobului

Ce vei face:

-vei servi clienți cu produsele specifice restaurantului nostru;
-vei oferi informații despre produsele și serviciile restaurantului;
-vei încasa contravaloarea produselor oferite spre vanzare;
-vei realiza obiectivele de vânzări/target-urile lunare.

Ce oferim:

-salariu fix + bonus pentru realizarea targetului de vânzări;
-tichete de masa;
-contract pe perioadă nedeterminată;
-o masă caldă;
-training asigurat pe partea de vânzare și pe casa de marcat;
-sprijin constant din partea colegilor de tură și a managementului;
-evaluări periodice în urma cărora există posibilitatea de avansare sau creșteri salariale;
-program de lucru flexibil.

MLS INVEST TRADING activeaza in domeniul HORECA de zece ani, operand in prezent in sapte orase din tara si avand un numar de peste 200 de angajati. Fiind in continua expansiune, compania intentioneaza sa isi mareasca numarul de locatii si implicit echipa.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos