Publicat 31 Iul 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 30 Aug 2019

CASIER Ag Pariuri, Lunguletu, Potlogi, DAMBOVITA, BUCURESTI

2 posturi

Candidatul ideal

Serios, punctual, responsabil si comunicativ, intreprinzator si proactiv
Cunostinte de operare PC- nivel mediu

Descrierea jobului

Participarea la sesiunea de training
Casier agentie pariuri/slot machine
Prezentarea regulilor de joc atat la pariuri in cota fixa cat si al aparatelor slot machine
Efectuarea operaţiunilor de plăţi şi încasării de la şi către client
Rezolvarea si raportarea catre şeful ierarhic superior a neregulilor apărute în agentia de pariuri
Întocmirea actelor necesare specifice activităţii
Creearea şi menţinerea relaţiei cu clienţii în scopul atingerii obiectivelor de vânzare şi încasare
Salariu atractiv, bonusuri si tips, eventual decontare combustibil in functie de activitatea desfasurata.
Agentie organizata si amenajata la cele mai ridicate standarde, din toate punctele de vedere.

Compania noastra activeaza cu succes, de peste 10 ani in industria jocurilor de noroc si a pariurilor sportive. Detinem peste 90 de agentii active in cel putin 10 judete din tara. In urmatorul an dorim sa ne extindem in alte judete si sa crestem cota de piata in judetele in care deja activam cu succes. Echipa Holdem Stars reprezinta forta companiei noastre, care a facut diferenta pe termen lung, intr-un mediu concurential draconic si in obtinerea performantelor in business. Toate agentiile noastre din tara sunt organizate si amenajate dupa cele mai ridicate standarde, indiferent de zona in care activam. Te asteptam sa te alaturi acestei echipe de profesionisti!

CASIER Ag Pariuri, Lunguletu, Potlogi, DAMBOVITA, BUCURESTI  -  SC HOLDEM STARS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles