Casier(a) Supermarket Regie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu 2700 - 3100 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Diploma Bacalaureat- cerinta obligatorie pentru Casier
- Orientare si deschidere catre client
- Rezistenta la stres
- Disponibilitate de a lucra in ture
- Responsabilitate si seriozitate
- Dinamism si spirit de initiativa
- Flexibilitate si spirit de echipa
- Asumarea responsabilitatilor
- Abilitati de relationare cu oamenii, lucru in echipa;

Descrierea jobului

• Verifica buna functionare a casei de marcat;
• Scaneaza produsele achizitionate de catre clienti;
• Incaseaza banii;
• Asigura aprovizionarea corecta a standurilor din apropierea casei de marcat;
• Ofera informatii clientilor si are o atitudine amabila fata de acestia;

-Tura 1 de la ora 07:00 la 19:00, 2 zile lucrate cu 2 zile libere – salariu 2700 ron net (din care 300 ron tichete)
-Tura 2 de la ora 19:00 la 07:00, 2 zile lucrate cu 2 zile libere – salariu 3100 ron (din care 300 ron tichete).

Bonusuri:

- In functie de vechime: 4% dupa 6 luni
8% dupa 12 luni
12% dupa 24 luni.

- Tips de la clienti

LivrariRegie este un magazin alimentar pus la dispozitia studentilor din campusul Universitar Regie.

Vino alaturi de noi! Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva si iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant.

Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022