Casier-2 schimburi

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Cerinte:

Studii medii finalizate;
Orientare catre client;
Fire comunicativa si dinamica;
Seriozitate si implicare;

Responsabilitati:

 Scanarea si incasarea corecta a contravalorii produselor;
Oferirea informatiilor si suportul necesar clientilor;
Respectarea procedurilor interne privind incasarile;
Operarea caselor de marcat si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;
Aprovizionarea produselor la raft;
Atentie sporita;

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 2 iul. 2021 Reactualizat 30 iul. 2021 Expiră 1 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos