Publicat 09 Ian 2017 | Reactualizat 06 Feb 2017 | Expiră 10 Feb 2017

CASIER - INCASATOR ORADEA

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne mărim echipa! Așteptăm să te alături și tu echipei noastre!
Căutăm fete de încredere și dinamice pe postul de casier-încasator.
Dacă te regăsești în descriere, așteptăm cu interes cv-ul tău!

Descrierea jobului

Cerinte

- persoana sociabila si activa, cu bune abilitati de comunicare
- persoana cu simtul responsabilitatii
- disponibilitate de a lucra in ture
- atentie la detalii

Responsabilitate

- efectueaza operatiunile de plati catre clienti
- acorda asistenta clientilor
- intocmeste documente specifice
- organizeaza si participa la evenimentele din cadrul companiei (tombole, campanii promotionale)

Beneficii

- salariu motivant
- oportunitati de promovare
- echipa tanara, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor

Descrierea companiei

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc.

Expirat
CASIER - INCASATOR ORADEA  -  SC Clasik Poker SRL