Casa de discuri Roca Music vrea sa isi mareasca echipa!

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca ai abilitati de comunicare, de management si de booking si dacă știi să lucrezi în Seap/ Sicap si să faci licitații publice sau daca esti un videograf talentat si ti-ar placea sa lucrezi in realizarea videoclipurilor muzicale si iti doresti sa lucrezi intr-o echipa dinamica si tanara care reprezinta exclusiv cei mai in voga artisti ai momentului, atunci asteptam CV-ul tau !
Experienta in domeniu si studiile IT reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

- abilitatile realizarii unui contract in baza unui draft;
- onorarea contractului pana la varianta sa finala;
- deplasarea in afara Bucurestiului se intampla foarte rar, in cazul unor evenimente mari, in rest aceasta este optionala.
- cunostinte medii Word/Excell
- cunostinte in grafica prezinta un avantaj

Beneficii:
- salariu fix 2500 net + comision - media lunara 7000/8000 RON
- prime speciale
- invitatii gratuite in cadrul evenimentelor organizate de noi
Publicat 29 iun. 2022 Reactualizat 27 iul. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos