Publicat 06 Ian 2019 | Reactualizat 07 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Carpenter ( Tamplar ) Job in Malta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Good knowledge of English or Italian
Good carpentry skills having experience in cabinet making, proficient in hand tools (drills, electric screwdrivers, electric sanders, electric saws and table saws).
They should also be familiar with the following machines: Bench press, Rip saw, Spindles.

Descrierea jobului

Wages

€332 per week
40 hour week
07:00 am to 16:00 pm
Overtime at time and a half
Sundays and Public holidays double time
Leave and sick leave as per statutory entitlement
An annual € 512 bonus from the Maltese government divided quarterly
Accommodation is paid by the employer in the first month and withdrawn from the salary
The airline ticket is provided by the company

Descrierea companiei

O echipă vastă și experimentată de recrutare

Cea mai mare forță este echipa noastră care este instruită pentru a vă asigura că vă bucurați de un înalt standard de atenție și de servicii. Consultanții noștri de recrutare sunt foarte experimentați, iar accentul principal este acela de a oferi rezultate bune clienților. Cu o bogată experiență în industria de recrutare, echipa noastră înțelege provocările, concurența și situația actuală a pieței. Această înțelegere profundă a industriei și dedicarea față de satisfacția clienților este doar un aspect care ne separă de alte consultanțe de recrutare.

The Profiles ofera servicii de recrutare atât în România cât și în alte țări din Europa precum Malta, Franța, Germania și Marea Britanie și suntem în curs de dezvoltare și pentru alte țări, cum ar fi Belgia, Olanda, Luxembourg.

Expirat
Carpenter ( Tamplar ) Job in Malta  -  The Profiles Executiv Recruitment

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles