Publicat 29 Nov 2018 | Reactualizat 13 Dec 2018 | Expiră 29 Dec 2018

Care support workers -Salariul 2000 lire/luna in Anglia

20 posturi

Candidatul ideal

- sa aiba care attitude
- nivel mediu limba engleza
- nu se necesita experienta, se ofera training gratuit din partea angajatorului
- Buletin+permis de conducere
- Se accepta domni + doamne + cupluri

Descrierea jobului

Pozitii disponibile: 20 support care worker-i fara experienta si calificare

Recrutam support care worker domni/doamne pentru companii specializate in healthcare din Anglia/Marea Britanie cu peste 34 ani de activitate , lucreaza cu NHS(National Health Services) pentru zona Devon, Dorset, Wales si Gloucester din Marea Britanie

I.Pachetul postului support care worker:

- Salariul:10 lire/h- minim 1800-2000 lire/brut/luna, (salariul este platit la 2 saptamani)
- program de munca 8-11 h/zi,
- 1-2 zile libere /saptamana
- masina de serviciu , benzina decontata
- Cazare si utilitatile suportate integral de angajator ( se ofera camera proprie) baie si bucatarie la comun
- ore de condus oferite gratuit
- Concediu remunerat 28 de zile/an
- transportul / biletul de avion pana in Anglia decontat de angajator (pana in 100 lire)
- 5 zile de Training in health and social care oferit gratuit de catre angajator
- Inregistrare la schema SSP (schema de pensii) , Nino (asigurare medicala), deschidere cont bancar
- Contract de munca pe perioada nedeterminata

Data inceperii contractului/trainingului: 7 ianuarie sau 21 ianuarie 2019
Se organizeaza interviuri pe Skype cu angajatorii din Anglia.

- majoritatea clientilor companiei specializate in healthcare sunt persoane cu varste intre 24-90 ani (persoane care locuiesc in propria casa, mobile, persoane post operatorii, cu diabet, inceput de Dementa, Parkinson etc.) Un support care worker va trebui sa viziteze 4-6 persoane/zi, sa-i ajute cu ( cumparaturi, menaj usor, gatit, vizite la medic, plimbari,igiena zilnica,administrare medicamente, etc)

Nu se percep taxe, comisioane si tarife de mediere sau secretariat!

SC M.S. WRANGHEL SRL este una din cele mai vechi companii de pe piata Romaneasca fiind fondata in anul 1994 are ca principal obiect de activitate promovarea programelor de schimb cultural si perfectionare profesionala si plasarii fortei de munca in intreaga lume.
Succesul companiei se datoreaza calitatii programelor si serviciilor oferite cat si datorita candidatilor nostri.

SC M.S.WRANGHEL SRL NU percepe taxa de recrutare ,mediere,secretariat sau procesare dosar!

Care support workers -Salariul 2000 lire/luna in Anglia  -  SC M.S.WRANGHEL SRL