Publicat 06 Oct 2006 | Reactualizat 03 Dec 2006 | Expiră 05 Dec 2006

CANADA: SOFERI TIR / CAMION / AUTOCISTERNA / TRAILER & MECANICI AUTO SI UTILAJ GREU

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SOFER TIR / CAMION / AUTOCISTERNA / TRAILER:
- calificare in domeniu care trebuie dovedita cu acte de studiu;
- minim doi ani experienta, cat. B, C, E-orice tip de vehicol peste 7,5 tone) care sa poata fi dovedita cu carte de munca/contract + recomandari, eventual foi de parcurs;
- cunoasterea limbii engleze la un nivel care sa va permita sustinerea cu succes a testului/interviului cu angajatorul si interviul la ambasada.

MECANICI AUTO SI UTILAJ GREU:
calificare in domeniu care trebuie dovedita cu acte de studiu;
- minim doi ani experienta

Descrierea jobului

Oferta (bonus):BASICS:
- Salariu in functie de experienta;
- 17-25 CAN $/ora pentru 40 ora/sapt; (2500-3500 Euro/luna)
- Orele suplimentare care depasesc 44 ora/sapt, platite cu 150%
- Permis de Lucru acordat de Ministerul Muncii din Canada;
- contracte intre 1-5 ani;
- Posibilitatea obtinerii residentei permanente;
- Posibiltatea reintregirii familiare dupa 6 luni;
- Liber acces la sistemul de scolarizare pentru copii;
- concediu platit;
- Asigurare Medicala;
- Liber access la sistemul de asigurari sociale si pensii al guvernului canadian;
- Contract de munca intre 12 -36 luni, prin Min. Muncii din Canada, cu posibilitatea obtinerii rezidentei permanente. EVALUARE GRATUITA. Asistenta pe perioada derularii contractului.
- alte avantaje;

* CONTACT LA:
- hp: 0741061233, Tel: 0268418538, Tel/Fax: 0368409106;
- E-mail: offfice@ofertajob.ro , kraft_piticot@yahoo.com
- Info la: www.ofertajob.ro

Descrierea companiei

* Peste 10 ani de experienta in domeniu.
* Recunoastere internationala.
* Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale din SUA, CANADA, MAREA BRITANIE, OLANDA, FRANTA, SPANIA, GRECIA, CIPRU, IRAK

Expirat

CANADA: SOFERI TIR / CAMION / AUTOCISTERNA / TRAILER & MECANICI AUTO SI UTILAJ GREU  -  KraftQuelle srl