Publicat 11 Aug 2015 | Expiră 12 Sep 2015

CAMERISTE HOTEL - FRANTA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- Persoana serioasa, loiala, cinstita;
- Discreta, constiincioasa, organizata si punctuala;
- Notiuni de limba franceza sau limba engleza.

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, Grup hotelier din Franta (peste 15 hoteluri de 3 si 4 stele), Cameriste cu urmatoarele atributii:

- curatenia camerelor, holurilor, spatiilor comune si altor incaperi folosind echipamentul din dotare;
- asigura si mentine curatenia pe intreaga suprafata de activitate alocata;
- prestarea serviciilor de curatenie zilnica sau ocazionala, in conformitate cu graficul stabilit de fiecare unitate hoteliera;
- desfasurarea unor activitati conexe in departamentele din cadrul hotelului, in functie de necesitatile si specificul hotelului.

Oferta de angajare:

- Contracte de munca pe perioade de 3 – 6 luni cu posibilitate de prelungire, conform legii;
- Salariu motivant (1,200 EURO NET/luna, la 40 ore lucrate / saptamana);
- Cazare asigurata gratuit de angajator;
- Transport asigurat;
- Asigurare medicala.

Plecari in cursul lunii AUGUST 2015!

NU SE PERCEP COMISIOANE!!!

IAE Interim este o companie specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice.
Pentru a putea participa la preselectie, va rugam sa trimiteti aplicatia dumneavoastra pe ejobs sau direct la adresa de email: contact@interimeurope.ro. Website: www.interimeurope.ro

Expirat

CAMERISTE HOTEL - FRANTA  -  S.C. IAE INTERIM S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles