Publicat 13 Iun 2019 | Reactualizat 11 Iul 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Cameriste (fete, baieti) pentru Olanda, Amsterdam

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cauta:
- persoana harnica si serioasa
- persoana placuta, pozitiva, orientata catre client
- peroana care se intergreaza usor intr-o echipa
- persoana disponibila de munca inclusiv in week-end
- se cauta fete, baieti

Descrierea jobului

Se ofera:
- contract de munca pentru 6 luni (dupa acest termen contractul se poate prelungi in momentul in care ambele parti o doresc)
- contracul se semneaza direct cu angajatorul
- se lucreaza aprox. 8 ore pe zi, 5 zile pe saptamana
- se pot face ore suplimentare in momentul in care este necesar acest lucru
- se ofera cazare contra-cost
- se plateste la ora(10.82 euro brut pe ora)

Se cere:
- experienta reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie
- se cere limba engleza la nivel conversational

Responsabilitati:
- pregatirea camerelor de hotel( schimbatul lenjeriei de pat, sters praful, aspiratul podelei, curatirea baii, sters pe jos)
- aspirarea si stergerea de praf a spatiilor comune(receptie, coridoare,balustrade)

Echipa tanara si profesionista specializata in curatenia hotelurilor.

Expirat
Cameriste (fete, baieti) pentru Olanda, Amsterdam  -  GFLEXJOB S.R.L