Publicat 22 Iul 2019 | Reactualizat 21 Aug 2019 | Expiră 22 Aug 2019

Camerista

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana doritoare sa lucreze intr-un loc de munca unde este respectata, conditiile de lucru sunt excelente, mediul de lucru este unul foarte placut. Hotelul se afla foarte aproape de statia de metrou Aurel Vlaicu.

Salariul oferit este de 2150 lei net.

Persoanele interesate pot suna la numarul de telefon 0748.024.051.

Descrierea jobului

Daca brandul Ibis Styles ar fi o persoana....Ea ar fi vesela si generoasa...Ea ar avea o personalitate originala, amicala si pozitiva. Fiind tot timpul in pas cu moda, ar dori moda, ar purta culori stralucitoare si ar aprecia arta contemporana. Ea ar avea propriul ei simt al umorului, incomod si impertinent... Hotelul Ibis Styles Buchaest Erbas va intampina oaspetii incepand cu luna iulie a acestui an intr-un spatiu armonios, plin de energie si veselie.

Expirat
Camerista  -  Hotel Ibis Styles Bucharest Erbas

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles