Camerista / Menajera - SALARIUL: 1901 - 2159 EURO (OLANDA)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1901 - 2159 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- daca doresti sa te muti in Amsterdam, Olanda
- ai mai lucrat ca menajera sau camerista, minim 3 luni, la un hotel
- vorbesti limba engleza, minim nivel incepator, ca sa te poti intelege cu colegii si superiorii tai

Descrierea jobului

Conditii:
Se oferă un contract de munca pe șapte luni, cu posibilitate de prelungire.
Se lucrează 5 sau 6 zile pe săptămână, 6 sau 7 ore pe zi.
La început, salariul minim net 1.901 euro pentru cinci zile pe săptămână si 2.159 euro pentru șase zile pe săptămână plus suplimente cum ar fi 8% plata concediului.

Cazare asigurata de hotel, pe o perioada de maxim 3 luni, pentru cei care doresc, contra cost: - 500 euro/luna cazare si masa, cu un coleg in camera.
Se oferă ajutor pentru a găsi o închiriere
Vom plăti un zbor de la Sibiu la Dortmund și un bilet de autobuz de la Dortmund la Amsterdam.

Responsabilitati:
Asigură curățenia camerelor de hotel distribuite (inclusiv băile) în conformitate cu standardul hotelului.
Înlocuiește sau completează articolele hoteliere uzate;
Verificați produsele din minibar și înlocuieste articolele lipsă, dacă este necesar;
Respecta regulile de igienă
Asigură curatenia zonelor comune.

Volks hotel este un loc pentru mamici singure, dandi, artiști, bufnițe de noapte si nu numai. Un loc în care există viață 24/7 și creativitatea curge. În Volkshotel, localnicii și călătorii se adună să mănânce, să bea, să muncească, să doarmă și să se joace.
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos