CAMERISTA (m/f)

EVI CERN - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

DECEBAL RESORT 4*

Căutăm o persoana implicata, dedicata și energica, pe care sa o răsplătim cu un salariu atractiv, un mediu de lucru plăcut și multe alte beneficii.

Alături de noi ai posibilitatea de a lucra intr-o echipa frumoasa, implicata si orientata catre dezvoltare.

Descrierea jobului

Dacă iti doresti sa lucrezi in domeniul HoReCa, nu ezita sa ne trimiti CV-ul tau.

Experienta constituie avantaj;
Abilitati de comunicare si relationare; persoana energica, cu spirit de echipa

Pregatirea si experienta:
Studii necesare:studii elementare

Responsabilitati si sarcini:
Munca unei cameriste este aceea de a avea grija si de a pune la dispozitie tot ceea ce este necesar pentru camerele de hotel si in alte zone din hotel, destinate oaspetilor.

Sarcini:
-sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
-sa curete si sa dezinfecteze baile;
-sa schimbe asternuturile in camere;
-sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare;
-sa fie atenta la detaliile de igiena

CE ÎȚI OFERIM:

-CAZARE
-INTEGRAL MESELE ZILEI
-SALARIU NET Euro + TRIPS

Pensiunea Decebal este o unitate turistică de cazare și de alimentație, localizată în Defileul Dunării, între Cazanele Mici, respectiv Cazanele Mari ale fluviului Dunărea. Evaluată la patru margarete, Pensiunea Decebal pune la dispoziția consumatorilor, și totodată viitorilor clienți, atât diverse servicii de cazare în camerele și apartamentele disponibile, cât și o gamă variată de preparate culinare în ceea ce privesc serviciile de alimentație publică.

Printre serviciile suplimentare putem enumera următoarele:

- Servicii de excursie
- Servicii de transport
- Servicii de agrement
- Servicii ale unui centru de afaceri
- Alte servicii
Publicat 17 mai 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos