Publicat 23 Iun 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Camerista Hotel

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Rezistenta la efort fizic;
- Persoana entuziasta;
- Experienta reprezinta un avantaj;
- Atitudine orientata catre client;
- Abilitati de planificare si organizare a muncii.

Descrierea jobului

- Efectueaza si intretine curatenia in camerele clientilor, pe holurile etajelor, in oficii si in zona de serviciu in conformitate cu standardele si procedurile companiei;

- Inlocuieste (completeaza) produsele consumate de catre clienti;

- Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camerele hotelului;

- Intocmeste raportul pentru zona de lucru;

- Alte responsabilitati mentionate in fisa postului.

Beneficii:

- Oferim conditii de munca intr-un mediu profesionist alaturi de o echipa tanara si entuziasta;
- Un pachet salarial motivant.

Daca indepliniti cerintele mai sus mentionate, aplicati direct prin EJobs.

Boutique Hotel Amzei - Intimitate si lux in centrul Bucurestiului
Amzei Hotel va ofera cele mai noi si moderne facilitati, toate acestea intr-un stil clasic-elegant in apropierea celei mai renumite artere bucurestene : Calea Victoriei.
Prin contrast fata de atmosfera traditionala a marilor lanturi hoteliere, Amzei Hotel este un hotel tip boutique, un loc plin de personalitate care asigura cel mai mare respect fata de intimitatea tuturor oaspetilor sai.

Expirat
Camerista Hotel  -  International Turism SRL Amzei Hotel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles