CAMERISTA HOTEL - FRANTA

Salariu 1290 - 1600 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Experienta minim 1 an pe un post similar de camerista, menajera, personal ingrijire la domiciliu;
- Persoana serioasa, loiala, cinstita;
- Discreta, constiincioasa, organizata si punctuala.

Descrierea jobului

Recrutam pеntru clientii nostri frаncezi, hoteluri de 3 si 4 stele, Camеriste cu urmаtoarelе atributii:
- curаtenia camerеlor, holurilor, spаtiilor comune si аltor incаperi folosind еchipamentul din dotare;
- asigura si mentine curatenia pe intreaga suprafata de activitate alocata;
- prestarea serviciilor de curatenie zilnica sau ocazionala, in conformitate cu graficul stabilit de fiecare unitate hoteliera;
- desfasurarea unor activitati conexe in departamentele din cadrul hotelului, in functie de necesitatile si specificul hotelului.

OFERTA DE ANGAJARE:
- Contract de munca inregistrat in Romania cu detasare in Franta, pe o perioada de minim 3 luni cu posibilitate de prelungire, conform legii;
- Oportunitati de continuitate si stabilitate profesionale si a unui parteneriat de lunga durata;
- Venitul net lunar (salariu + diurna) intre 1290 EURO si 1600 EURO (in functie de programul de lucru);
- Program de lucru: de la 35 ore / saptamana pana la 45 ore / saptamana (2 zile libere / saptamana);
- Orele suplimentare vor fi platite in conformitate cu legislatia franceza (incepand cu 9 euro net/ora);
- Cazare asigurata gratuit de angajator, inclusiv utilitatile;
- Transport asigurat de firma noastra din Romania in Franta si retur;
- Asigurare medicala Generali - gratuit.

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE!

IAE Interim este o companie acreditata de Ministerul Muncii, specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate.
Pentru a putea participa la preselectie, va rugam sa trimiteti aplicatia dumneavoastra pe ejobs sau CV direct la adresa de email: contact@interimeurope.ro
Telefon de contact: 0745303599

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos