Publicat 30 Ian 2017 | Reactualizat 27 Feb 2017 | Expiră 03 Mar 2017

Camerista hotel centrul vechi

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoana care sa corespunda profilului:
-serioasa;
-harnica;
-sincera;
-loiala;
-persoana serioasa in indeplinirea sarcinilor, responsabila, adaptabila, cu spirit de echipa

Descrierea jobului

Asigurara curatenia in camerele hotelului si in spatiile comune (scari, holuri, sala mic dejun, bucatarie, etc)
Intampinarea si consilierea clientilor intr-o maniera prietenoasa

Hotel de 3 stele situat in centrul istoric al Bucurestiului, avand avantajul de a se afla la cateva minute atat de centrul financiar, administrativ, politic si comercial al capitalei, cat si in vecinatatea celor mai importante obiective turistice. Datorita pozitionarii favorabile, dotarii moderne si calitatii inalte a serviciilor oferite turistilor, hotelul se adreseaza atat clientilor activi cat si turistilor.
Managementul hotelui promoveaza o politica orientata catre client, avand la baza ideea de ospitalitate, caldura, grija fata de detalii, intelegerea si satisfacerea totala a nevoilor oaspetilor, lucruri care se reflecta in atmosfera placuta cat si in atitudinea profesionala a personalului specializat.

Expirat
Camerista hotel centrul vechi  -  Tania Hotel