Publicat 05 Dec 2019 | Expiră 05 Ian 2020

Camerist / Camerista

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Rezistenta la efort fizic;
- Persoana entuziasta si responsabila;
- Disponibilitate pentru program flexibil.
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara si cunoasterea nivel mediu a limbii engleze reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Asigura curatenia camerelor de hotel repartizate (inclusiv a camerelor de baie) respectand Standardul Hilton;
- Inlocuieste sau completeaza articolele hoteliere consumate;
- Verifica produsele din mini-bar si inlocuieste articolele lipsa, daca este cazul;
- Respecta regulile de igiena

Beneficii:
- masa
- asigurare de viata
- asigurare medicala

Descrierea companiei

Athénée Palace Hilton Bucharest
Str. Episcopiei nr. 1-3
Sector 1, Bucuresti
Tel. 021 303 3777 / Fax 021 303 3797

On Behalf of and for the Account of Ana Hotels SA

Expirat
Camerist / Camerista  -  Athenee Palace Hilton Bucharest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles