Publicat 03 Aug 2019 | Reactualizat 06 Aug 2019 | Expiră 11 Aug 2019

Cameristă și Agent de Asistență Turistică

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești din Otopeni/împrejurimi și cauți un job simplu, care să-ți
permită să-ți îmbunătățești engleza, să iei contact cu domeniul
turismului și să înțelegi mai bine ce presupune industria
ospitalității și întreaga activitatea dintr-un hotel?

Dacă nu tu, poate un prieten de-al tău este interesat!

Descrierea jobului

AGENT DE ASISTENȚĂ TURISTICĂ
TURISM • RECEPȚIE • ORGANIZARE • COMUNICARE

Se cere engleză la nivel conversațional și carnet de conducere.

Program flexibil, pe ture.

Camerist/ă
TURISM • CURĂȚENIE • AMENAJAREA CAMERELOR ȘI A SPAȚIILOR COMUNE

Se cere atenție la detalii, punctualitate și abilitatea de a lucra în echipă.
Program standard 8 - 16 / 10-18. Flexibil.

Putem oferi și cazare, iar salariul se calculează în funcție de prestanție!

Taxi Hostel este un hostel de aproximativ 24 camere - 3 etaje(fara lift), clasificat trei stele, situat in zona centrala a orasului Otopeni.
Receptia hotelului este deschisă de la ora 10 la ora 22. Accesul poate fi efectuat și în timpul nopții, printr-un sistem digital care permite accesul clienților și inregistrarea lor, fără prezența fizică a unui recepționer.
Oaspetii beneficiaza de transfer gratuit catre aeroport.
Hotelul are o capacitate de peste 60 de locuri
Toate camerele sunt prevazute cu TV, minifrigider, paturi standard hotelier, baie cu cada.
Hotelul asigura o sală de luat masa, 2 terase și un spațiu de organizat evenimente.

Echipa unității de cazare este restrânsă și se bucură de un aer familial.

Expirat
Cameristă și Agent de Asistență Turistică  -  Rei Travel

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles