Publicat 24 Iul 2019 | Reactualizat 14 Aug 2019 | Expiră 23 Aug 2019

Call center - Vanzari

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză, română
  • Peste 1 an experiență în Vanzari, Relatii clienti / Call center

Candidatul ideal

Persoana cu dorinta de promovare; - organizata, dinamica, cu abilitati dezvoltate de relationare, negociere si vanzare

Descrierea jobului

Jobul consta in distributia catre magazine naturiste si farmacii a produselor din portofoliu.
Vanzarea prin telefon a produselor catre persoane fizice.
Se ofera salariu fix si bonusuri la vanzari. Target lunar .

Compania Medicinas SRL este una din cele mai populare in distributia si productia de suplimente alimentare din Europa. Bazandu-se pe experienta anilor in domeniul naturist , compania a reusit sa devina unul din liderii cei mai activi din Romania si tarile europene. Alatura-te echipei noastre.

www.medicinas.ro

Call center - Vanzari  -  MEDICINAS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles