Publicat 11 Sep 2020 | Reactualizat 25 Sep 2020 | Expiră 11 Oct 2020

Call Center / Service GSM / E-Commerce

3 posturi

Candidatul ideal

-- seriozitate, perseverenta, orientare spre excelenta;
-- capabil de negociere și de orientare spre client;
-- experienta in vanzari prezinta un avantaj;
-- organizare, echilibru;
-- dorinta de dezvoltare;
-- onest si loial fata de echipa;
-- respectuos fata de client, colegi și lideri;

Descrierea jobului

Job 1 : Call-center si logistica
- Procesarea pe calculator a comenzilor online
- Prelucrarea comenzilor fizic - Impachetare
- Preluarea comenzilor - telefonic
- Verificarea disponibilitatii produselor
- Procesarea telefoanelor mobile
- Oferirea de consultanta de specialitate pentru toata gama de produse comercializata. (cu precadere telefoane mobile)
- Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor, conditii si modalitati de transport, informatii privind serviciile si produsele din portofoliul firmei;
- Initierea si finalizarea comenzilor primite de la clienti;
- Promovarea produselor din oferta noastra pe internet
- Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client; fidelizarea clientilor;
- Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati tehnice (garantii)
- Experienta in domeniul telecomunicatiilor si cunosterea specificatiilor telefoanelor mobile reprezinta un mare avantaj.

Job 2. Technician Service GSM
- Receptia si procesarea telefoanelor mobile
- Repararea terminalelor gsm in service-ul propiu. (experienta in domeniu reprezinta un avantaj dar nu o conditie)
- resoftare telefoane, depanare

Beneficii:
- Pachet salarial bun;
- Politica de beneficii atractiva;
- Bonusare performanta
- Echipa tanara / Mediu de lucru placut / Cladire de birouri
- Alte beneficii
- Weekend-uri Libere

iHunt Technology este o companie romaneasca ce produce, importa si distribuie telefoane mobile rezistente si produse electronice.

Call Center / Service GSM / E-Commerce  -  SC iHunt Technology import export SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles