Publicat 16 Oct 2008 | Reactualizat 13 Nov 2008 | Expiră 16 Nov 2008

Call Center Operator

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AIG Life Asigurari Romania SA, una dintre cele mai mari companii din domeniul financiar din Romania, te invita sa aplici acum pentru postul de Call Center Operator

- Excelente abilitati de comunicare
- Buna cunoastere a limbii romane, dictie
- Rezistenta la stres si atentie la detalii
- Atitudine pozitiva, orientata catre client
- Cunostinte operare PC (MS Office, Outlook)
- Cunoasterea limbii engleze
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Preluarea apelurilor telefonice
- Furnizarea de informatii clientilor, consultantilor si partenerilor AIG Life
- Implicarea in campaniile organizate de companie
- Realizarea de rapoarte in urma activitatilor realizate

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Oportunitati reale de dezvoltare a carierei intr-un mediu de profesionisti;
- Programe de training si de dezvoltare personala continua.

American International Group, Inc. (AIG) este lider mondial in asigurari si servicii financiare, cu operatiuni in peste 130 de tari si jurisdictii. Companiile AIG servesc clienti comerciali, institutionali si individuali prin cea mai extinsa retea globala pe care o are o companie de asigurari. Printre ariile de activitate ale AIG se numara planurile de pensii, serviciile financiare si managementul activelor.

Expirat
Call Center Operator  -  AIG LIFE ASIGURARI ROMANIA S.A.