Call Center Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 15000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Deoarece dorim să extindem proiectele pe care le avem în cât mai multe țări în Europa, căutăm persoană potrivită pentru a se alătura echipei nostre.

Cunoașterea foarte bună a limbii engleze scris și vorbit( 80% din activitate este în limba engleză)
Energie și atitudine pozitivă;
Aptitudini pentru a evalua situații, statistici
Cultură personală înaltă combinată cu încrederea în sine și simțul umorului
Abilități de vânzări, training, creare de skript vanzări
Rezistență la stres
Abilitatea de a lucra într-o echipă și de recrutare a ei
Bune cunoștințe de utilizarea a calculatorului
Experiență minim 3 ani pe un post similar- vânzări

Descrierea jobului

Recrutare si formarea agentilor de vanzari si a supervisorilor pentru diferite țări în care dorim să incepem proiecte noi (totul se face remote, de acasă)
Gestionarea si intocmirea contactelor
Grijă pentru o imagine pozitivă a companiei
Precizie și diligență în îndeplinirea sarcinilor
Implementarea obiectivelor de vânzări și raportare

Loc de munca stabil, contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Se lucrează remote, de acasă
Participarea la proiecte interesante și avansate din punct de vedere tehnologic
Salariu de bază + bonuri de masă +bonusuri trimestriale, prime de sărbători
Colaborarea cu o echipă experimentată și dinamică, care desfășoară proiecte in peste 10 țări în Europa
Program de lucru de la 08:30 -17:00, sărbători libere
Implementarea și formarea inițială

Compania CBOK a fost înființată în Polonia in 2013, iar în prezent activează în șapte țări din Europa. A fost fondată cu scopul de a valorifica serviciile de înaltă calitate și promovează acțiunile atipice în marketing-ul online. CENTRUL DE CERCETARE A OPINIILOR CLIENȚILOR CBOK S.R.L. dorește să fie întotdeauna alături de clienți pentru a le putea îndeplini cele mai exigente cerințe astfel încât aceștia să poată acționa eficient în sectorul în care își desfășoară activitatea.
Publicat 10 oct. 2021 Expiră 9 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos