Publicat 19 Iun 2008 | Reactualizat 18 Iul 2008 | Expiră 20 Iul 2008

CALL CENTER - GERMANA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Student sau proaspat absolvent?!

- Vorbesti limba germana fluent si vrei sa exersezi cu vorbitori nativ?
- Iti doresti o experienta profesionala provocatoare, intr-o firma internationala cu un mediu de lucru dinamic?

Am putea fi ceea ce cauti!

- Daca ai voce placuta, atitudine de invingator si vrei sa faci performanta intr-un mediu profesionist, ai putea fi ceea ce cautam!
- Germana fluent. Engleza si franceza pot fi un avantaj.

Descrierea jobului

Iti oferim:
- training pe vanzari, asistenta si training specializat pe proiectele in desfasurare;
- un venit motivant raportat la performanta. Salariu: 400Euro/luna + bonusuri in functie de performanta;
- o experienta de lucru dinamica, intr-un mediu multicultural;
- un inceput de exceptie pentru cariera ta!

Bonus special: o echipa foarte dinamica! Adica... noi!

Asteptam CV-ul tau! Convinge-ne ca asta vrei si vei fi colegul nostru!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

CALL CENTER - GERMANA  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles